Přineste nové trendy do své jídelny – jaké jídelní stoly jsou hitem?

Jídelna se dnes prezentuje jako ostrůvek našeho obydlí, kde dáváme okatě najevo, že víme, co je trendem. Obvykle stojí uprostřed otevřeného obytného prostoru a je místem, kde se máme možnost vyřádit, pokud jde o design. Skutečně by byla škoda nedopřát jídelně více než jen pouhou funkčnost.

Jídelní stoly podléhají módě ještě více než ostatní nábytek

Snad s každým desetiletím se objevují nové designové nápady pro jídelní stoly. Obvykle souvisí s celkovými nábytkovými trendy, avšak k tomu navíc rychle podlehnou aktuálně módní technologii. Tou je například teď technologie, kdy se stolní deska ze starého dřeva zalévá barevnou pryskyřicí. Nemusíme však zacházet do takových extrémů.

Velkým hitem jsou stoly kombinující dřevo s kovem

Ne však se žádnými zlatými nožkami. Naopak. Čím více střípků industriálního stylu stoly dostanou, tím budou modernější. Takovým stolem je třeba stůl Boston ze sortimentu e-shopu Primazidle.cz.

Retro je v kurzu i u jídelen

Styl kombinace masivního dřeva, nebo jeho dokonalé napodobeniny, spolu s kovovým podnožím, naznačuje též aktuální oblibu retro stylu. Jídelní stoly mají podnoží směle do široka, podobně jsou na tom i židle. Vidíte to na modelech stolů Calgary i Caruzzo.

Do módy se vrátily i masivní stoly na jedné noze

Podnoží je masivní, obvykle designově sladěné s celým stolem. Toto řešení představuje jídelní stůl Aspen. Noha stolu však může mít různé funkční prvky, třeba praktické zásuvky. Ale též být k nerozeznání od sochařského objektu.

Některé fashion jídelní stoly jsou doslova solitéry

Mohou se pochlubit řadou skvostných detailů i funkčních prvků, jak vidíme u stolu Donovan. Ale někdy jako umělecký objekt nevystupuje pouze stůl, ale stůl v kombinaci se židlemi. Typickým příkladem je stůl David, ke kterému se perfektně hodí celá řada oblíbených modelů jídelních židlí.

Zařiďte si jídelnu s Primazidle.cz

E-shop Primazidle.cz nabízí sortiment především kancelářského, sedacího a jídelního nábytku. Jde o kancelářské židle, dětské židle, konferenční židle, jídelní stoly, jídelní židle i barové židle. Využívají jej firmy i soukromí zájemci. Shop charakterizují velice výhodné ceny.

Rate this post

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.