Erotické pomůcky na dovolenou

Proč si vzít na dovolenou erotické pomůcky a jak s nimi cestovat?

Dovolená je období, kde na sebe máte s partnerem mnohem více času než doma. To zákonitě vede k tomu, že si mnohem více užíváte bez oblečení. Lidé jsou na dovolené jednoduše zvrhlejší než obvykle. Právě proto jde o skvělou příležitost k tomu, abyste vzali do kufru pomůcky z nočního stolku. Slunce, odpočinek a klid od starostí zajistí, že si s partnerem užijete mnohem více.

Zabezpečte si hračky

Při cestování autem, vlakem i letadlem si hračky pořádně zabalte. Náhodnému zapnutí zabráníte tím, že z nich vyndáte baterie. Jestli máte hračku na nabíjení, úplně ji před cestou vybijte a vezměte si do kufru power banku. Před odjezdem můžete navštívit sexshop a vybrat si nové pomůcky na cestu. Speciální obaly nejspíš nenajdete. Na převoz do cílové destinace vám postačí jen kus oblečení.

Ověřte si pravidla dané země

Jedete-li na dovolenou v Čechách nebo do jiných zemí Evropské unie, nemusíte nic řešit. Pozor si dávejte na konzervativnější země, kde mají zákaz erotických hraček i mnoha dalších předmětů. Vždy se proto podívejte na seznam zakázaných věcí. Riskujete, že vám pomůcky při kontrole zabaví a budete z toho mít ještě problémy. Mezi země, kam se nevyplatí dovážet hračky pro dospělé, patří:

  • Maledivy, Thajsko,
  • Malajsie, Indie,
  • Vietnam,
  • Saúdská Arábie a Spojené arabské emiráty.

Jaké hračky jsou nejlepší na cesty?

Při cestování vždy riskujete, že vám pomůcky zabaví, ztratíte je nebo rozbijete. Proto si s sebou vždy zabalte levnější produkty. Lidé doporučují Venušiny kuličky nebo levnější vibrátory. Velmi dobře vám poslouží také mini vibrátory, vibrační vajíčka nebo vibrační kroužky. Vždy myslete na to, aby hračka vypadala diskrétně. Čím méně bude připomínat pomůcku pro dospělé, tím lépe. Nakonec ale záleží jen na vás a vašich preferencích. Vždy záleží jen na vás a vašem partnerovi.

Zdroj obrázku: Kay A/peopleimages.com

Rate this post

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.