Jak poznat nevěru?

V dnešní době internetu a seznamovacích webů je pokušení na nevěru možná ještě silnější než před nimi. To se týká mužů i žen. Pokušení je často těžké odolat. Co je to nevěra a jak ji poznat?

Náhlé změny v zaběhnutém harmonogramu

Pokud partner začne chodit domů později a tvrdí, že pracuje přesčas, zpozorněte. Na výplatní pásce možná nejsou žádné přesčasy. Někdy je také zarážející, jak často se musí zajet pro benzin, vysát auto, anebo náhle začít chodit do fitka.

Měnící se chutě i koníčky

Možná má partner či partnerka nově stále chuť na čokoládu nebo sýr, které jim dříve nechutnaly. Může také nalézt náhlou zálibu v nějaké činnosti, která jej dříve nezajímala. Tenis, golf, plavání nebo kurz malby. Sledujte cokoliv velmi nezvyklého.

Náhlá péče o zevnějšek

Když se začne partner či partnerka najednou více zajímat o svůj zevnějšek, kupovat si kosmetiku, oblečení, nebo v lékárně přípravky proti padání vlasů nebo omlazení, je na místě zpozornět. Pokud se ve vztahu nic nezměnilo, asi to nebylo kvůli vám.

Častější a podezřelé využívání telefonu

Jestliže najednou mizí mobil ze stolu, který s sebou osoba jinak nikdy všude nenosila, může jít o známku nevěry. To samé platí, pokud nebere telefon ve vaší přítomnosti nebo náhle změněná hesla k e-mailu a jejímu počítači.

Anonymní telefonáty a časté hovory s blízkými

Možná se vám několikrát týdně stane, že zazvoní telefon, ale když jej zvednete, nikdo se na druhém konci neozve. Když se partner či partnerka dostane k telefonu dříve než vy, mluví údajně s matkou či kamarádem nebo kamarádkou. Nastává nejvyšší čas se podívat jak poznat lháře.

Změny ve frekvenci sexuálních styků

Nevěrný partner či partnerka může vykazovat sexuální chlad, nebo se naopak může snažit častějším sexem zamaskovat nevěru. Pokud jste neučinili nic k oživení vztahu, asi jej nakoplo ke většímu sexuálnímu apetitu něco jiného.

Stopy na oblečení

Pokud se na partnerově košili objevila stopa rtěnky či dlouhé a světlé vlasy a vy jste bruneta, anebo cítíte parfém, který partner nepoužívá, zpozorněte. Můžete objevit i chlupy psa či kočky na svetru, i když domácí mazlíčky doma nemáte. To samé mohou objevit i muži na oblečení svých partnerek. Jde o jasné stopy.

Nezvyklé a často drahé dárky

Stejně tak se doma mohou začít objevovat neobvyklé, často drahé dárky. Pokud se vám zdá divné, že pocházejí od matky, kamaráda či kamarádky, kolegů či kolegyně, je na čase zpozornět a podívat se jak reagovat na nevěru.

Často se objevující jméno v rozhovoru

Zamilovaní lidé cítí potřebu mluvit o své milé či milém až do té míry, že o něm nebo o ní hovoří i se svým partnerem či partnerkou. Jestliže se v rozhovoru velmi často objevuje jméno kolegy či kolegyně, zpozorněte, může jít totiž o nevěru. Pokud už se nechcete snažit vztah zachránit, možná se vám budou hodit rady na odmilování se.

Rate this post

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *