žena

Sexuální praktika Rimming – Jak si ho užít?

Technika rimming nebo analingus je pro mnoho lidí tabu. Setkávají se při ní ústa s řitním otvorem, což spoustě lidí připadá odporné a nehygienické. Pokud ale patříte k těm, co rádi experimentují, podívejte se, proč tuto techniku vyzkoušet a jak.

Technika rimming nebo analingus je jen malý kousek od análního sexu. Dojít k němu ale vůbec nemusí. Stimulace míst spojených mezi řitním otvorem a genitáliemi je vysoce vzrušivá zejména pro většinu mužů. Když vám při orálním sexu sklouzne jazyk do otvoru, penis na to velmi rychle reaguje. Proč tomu tak je?

žena

Skryté tajemství rimmingu

U řitního otvoru a jeho okolí je mnoho jemných nervových zakončení, proto jsou tyto oblasti vysoce citlivé a vzrušivé. Stimulace těchto míst velmi rychle vyvolá u muže erekci. Jazyk je navíc mnohem citlivější než dotyky prstů, takže rimming neboli orální stimulace řitního otvoru mužům přináší neuvěřitelně slastné pocity. Užívají si jej ale i ženy. Pokud se o zážitek nechcete nechat připravit, dodržte určitá pravidla.

Co třeba poloha 69

Muži z této polohy šílí a ženy mohou taky. Podle mnoha průzkumů je dokonce poloha 69 pro muže nejoblíbenější. Při rimmingu je základem striktní hygiena a naprostá čistota. Důkladná sprcha amytí na těch správných místech je před experimentem určitě potřeba. Musíte jít i do hloubky a použít i prst k tomu, abyste zbavili svůj řitní otvor veškerých nečistot. Pro orální stimulaci není nutný celkový rektální výplach, ale pokud vám to nevadí, určitě jej proveďte. To platí pro obě strany.

žena

Kromě dokonalé hygieny se i oholte

Odstraňte si pečlivě i chloupky, které rostou kolem řitního otvoru. Hladký povrch rekta je příjemnější pro obě strany, zvýší senzitivitu pokožky a zážitek je intenzivnější pro vás oba. U análního sexu, stejně jako u rimmingu, je nutné dodržovat pravidla týkající se hygieny. V řitním otvoru totiž mohou být bakterie, které jsou velice nebezpečné, pokud se dostanou do vaginy. Tam způsobují nepříjemné záněty.

Připravte si ústní vodu

Pokud se partner věnuje řitnímu otvoru, před stimulací vaginy si musí vypláchnout pusu. To platí u obou partnerů. I když muž na záněty netrpí, může být bacilonosičem bez příznaků. Vypláchněte si proto vždycky po rimmingu ústa. Hygieničtější je použít i ústní vodu, která zničí veškeré bakterie. Pak můžete bezpečně pokračovat v dalších hrátkách a váš dech bude svěží i při líbání.

Rate this post

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.