Jaká se k sobě hodí znamení

Typologie znamení pomáhá určovat osobnostní charakteristiky jednotlivce. Proto existují obecné představy o tom, která znamení se k sobě hodí a která nikoliv.

Beran 21.03 – 20.04

Beran je temperamentní, vášnivý, zbrklý, tvrdohlavý a trucovitý. Má nerealistické sny, velkou kreativitu a fantazii. Ve vztahu je vášnivý a oddaný. Hodí se k beranovi, ale pozor na hádky. Skvěle se doplní s protikladem vah, vzrušení zažijí se lvem. Svobodu najdou u střelce a pohodlí u býka. Pozor na pečlivé kozorohy a panny.

Býk 21.4 – 20.5

Býci jsou konzervativní, oddaní, věrní, milují klid, nesnáší změny. Mají rádi doteky, erotiku a ocení věrnost. S pannami se shodnou v uspořádání a klidu. Erotickou touhu si mohou vybít se štírem. Od stereotypu je odvede váha a věrnost ocení ryby. Pozor na střelce, lvy a blížence. Potkali jste vhodný protějšek? Podívejte se, jak poznáte, že se mu líbíte.

Blíženci 21.5 – 20.6

Blíženci jsou hraví, kreativní, nestálí a trvá jim dlouho, než se usadí. K lásce potřebují intelektuální porozumění. Rozumí si s beranem. Vztah je dynamický a není nudný. Rozumí si i se střelcem, kde jde někdy do extrémů. S blížencem může být vztah skvělý, dokud nemají opačný názor. Rozumí si i s pannami, lvi a vodnáři.

Rak 22.6 – 22.7

Raci jsou empatičtí, věrní, praktičtí, přesní, analytičtí, milující, klasické hospodyňky a domácí typy. Pokud je láska neopětovaná, jsou zahořklí, vlezlí a žárlí. Rozumí si s raky, ale mohou zamrznout na místě, praktickými pannami a kreativními vodnáři. Pozor na vášnivé a někdy přelétavé štíry.

Lev 23.7 – 22.8

Lvi musí být obdivováni a mít plnou pozornost. Musí obdivovat i protějšek. Rozumí si s cílevědomým beranem, který nesmí být moc nezávislý, kreativními váhami a vodnáři, které nesmí svazovat. Italskou domácnost zažijí se střelcem, erotiku se štírem, ale jen krátce. Pozor na panny a kozorohy, kteří je pragmatismem svazují.

Panna 23.8 – 22.9

Panny se umí ovládat, nedávají najevo city a působí nepřístupně. Jsou spolehlivé a stabilní. Umí být ale citlivé, oddané a věrné. Ideální vztah je s kozorohem, rozpustit ledy dokáže i štír. Dobře si rozumí s býkem i jinou pannou. Pozor ale na pedantství. Problematické jsou vztahy se lvy, kteří se cítí svázáni a panny utiskovány.

Váhy 23.9 – 23.10

Váhy jsou společenské, kreativní mají šarm a hledají intelektuální protějšek. Potřebují někoho, kdo jim dá potřebnou stabilitu. Rozumí si s pannou nebo kozorohem, kteří ale musí ustoupit ze svých požadavků na přesnost a pečlivost, ale i s energickým střelcem a intelektuálním vodnářem. Mužské pokolení by mohlo zajímat o čem si psát s holkou.

Štír 24.10 – 22.11

Smyslný štír je vášnivý, pokud se zklame, stává se z něj někdy nevěrník. Když se opravdu zamilují, vášeň směřují jen na partnera. Rozumí si se štíry, kdy je vztah naplněn vášní, energií, ale i neshodami. Skvěle jim to klape s věrnými raky. Rozumí si s pannou, která mu dá stabilitu. S výbušným beranem je soužití problematické.

Střelec 23.11 – 22.12

Střelci jsou svobodomyslní dobrodruzi a cestovatelé, někdy ve vztazích přelétaví, ale hledají stabilitu. Hodí se k optimistickým beranům, tolerantním pannám a kozorohům. S býkem, pravým opakem mohou mít silné pouto. Rozumí si se lvi, kteří ale k nim mají nekompromisní smysl pro humor. Nesedí jim analytik blíženec.

Kozoroh 22.12 – 20.1

Kozorozi jsou cílevědomí, vytrvalí, organizovaní, přísní k sobě a ostatním. Mají ironický humor, ale jsou oddaní partneři na celý život. Dobře si rozumí se stejně ambiciózním beranem, s vodnářem, pokud snesou jeho volnomyšlenkářství a nebudou žárlit. Dobrými partnery jsou pro ně i ryby a štíři.

Vodnář 21.1 – 20.2

Vodnáři jsou kreativní, inspirativní, nespoutaní, nepředvídatelní a plní rozporů. Ve vztahu musí mít volnost. Hodí se k vodnářům, kde ale mohou postrádat základy pevného vztahu, beranům, blížencům, se kterými si užijí zábavu, nebo váhám, kde jde o intelektuálnější vztah. Těžko se sžijí s klidnými a stabilními pannami nebo býky.

Ryby 21.2 – 20.3

Ryby jsou empatické j jiným, ale sobě nerozumí. Často sklouznou do snění a nefungují v realitě. Rády se vážou na druhé, a pokud si nenajdou správného partnera, mohou lehce skončit na drogách a alkoholu. Hodí se ke lvům a býkům, kterým umí zvednout ega, k beranům a kozorohům. Někdy se neshodnou se štíry.

Rate this post

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.