Drdoly na ples: Inspirace a fotogalerie

Účesy s drdolem na ples jsou nadčasové. Kadeře vlasů jsou stočené a svázané vzadu na hlavě. Vzhled drdolu může být elegantní, romantický, uhlazený i mírně rozvolněný. Účes se hodí k večerním róbám mladých dívek i zkušených dam.

Vytvoření drdolu, který nikdy nevyjde z módy díky své všestrannosti, přizpůsobte kvalitě a struktuře vlasů. Ať už máte rovné, vlnité nebo kudrnaté kadeře, jemné či tuhé vlasy, z našich drdolů si jistě vyberete. Tady jsou typy na účesy na ples.

Boční rybí cop s rozcuchaným drdolem

Ženy, které hledají jemně rozevlátý styl, mohou vyzkoušet boční drdol s rybím copem, ze kterého nechají vykukovat prameny vlasů. Pokud pro vás uhlazené drdoly nejsou to pravé ořechové, vsaďte na uvolněný styl. Mírně rozcuchaný drdol se stává stále více populárním, protože nemá strohý vzhled a je tedy velmi in. Účes padne každému typu obličeje a hodí se hlavně k moderně střiženým plesovým šatům. Nebojte se tohoto stylu, není špatný způsob, jak účes vytvořit. Hodí se pro polodlouhé i pro dlouhé vlasy.

Měkký drdol s ozdobnými prvky

Zejména ženy s řídkými vlasy by měly vyzkoušet jemný drdol umístěný klasicky do středu týla se zdobnými prvky a loknami rámujícími obličej. Snadný účes s drdolem vhodný na ples dodá všem jemným vlasům elegantní šmrnc. Drdoly posazené do středu hlavy umožňují vytvořit objem a udržet neposedné kadeře na svém místě. Díky uvolněným loknám účes přizpůsobíte tvaru obličeje a účes pro jemné vlasy se bude hodit k jakémukoliv střihu plesových šatů.

Drdol se štrasovou sponou do vlasů

K plesovým šatům, snad odjakživa patří blýskavé kameny, ať už v podobě briliantů, diamantů, drahých kamenů nebo štrasů. Drdol se štrasovou sponkou do vlasů tak představuje klasiku, se kterou nikdy nešlápnete vedle. Doplňte svůj plesový účes o doplněk v podobě šperku. Vytvořte si drdol s kroucenými prameny vlasů a sponkou do vlasů. Plesový účes se hodí zejména pro tmavé vlasy, protože objemné zatočení loken dodá dlouhým vlasům na zajímavosti a spona do vlasů v nich dokonale vynikne. Jde o skvělý doplněk, který bude jasně zářit na tmavším pozadí. Pokud nemáte zcela souměrný obličej, nechte kolem tváře splývat pramen vlasů tak, jak je na fotu. Účes zvolte ke splývavým, méně zdobeným šatům, které doplňujete štrasovými šperky. Drdol můžete vytvořit i na horní části hlavy, jako je na úvodním fotu.

Středový drdol s vlnitými loknami pro středně dlouhé vlasy

Pokud máte polodlouhé vlasy, pomocí jednotlivých pramenů zajištěných po zakroucení vlásenkami či černými sponkami vytvoříte klasický středový drdol s vlnitými loknami. Vůbec nebude vadit, když vám některé lokny vyklouznou z drdůlku. Díky tomu účes bude slušet každému tvaru obličeje. Krásně vynikne na hnědých, kaštanových, melírovaných i měděných vlasech. Jemné zkroucení a otočení vlasů kolem drdolu dodá tmavším vlasům smysl pro detail, díky čemuž budou vaše vlasy mnohem zajímavější a účes jedinečný. Nadčasový účes doplní klasické, romantické i velmi extravagantní modely plesových šatů.

Jak si udělat jednoduchý drdol?

Prostrčte culík pomocnou vycpávkou ve tvaru kruhu a vlasy rozprostřete podél jeho obvodu, aby nebyla pomůcka vidět. Barvu vycpávky přizpůsobte barvě vašich vlasů, ať neprosvítá. Gumičkou vlasy přetáhněte a zbylé prameny omotejte kolem drdolu. Nakonec vlasy připevněte pinetkami a zafixujte lakem na vlasy.       

Jak vytvořit nízký drdol na zátylku?

Stáhněte si vlasy na zátylku do nízkého ohonu a zajistěte je gumičkou. Pomocí prstů vytvořte těsně nad gumičkou malý otvor a protáhněte jím zbytek ohonu. Pak postup znovu zopakujte a vykukující pramínky můžete zajistit vlásenkami.

Rate this post

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.