8 tipů na účes pro dlouhé vlasy

Podívejte se na pár účesů pro dlouhé vlasy. Jsou velmi krásné, kreativní a nadčasové. Podívejte se na několik fotek s nápady na zajímavé účesy.

Tipy na účesy pro dlouhé vlasy zahrnují různé styly, které zdůrazňují jejich krásu a přirozenou délku. Jednoduchý culík nebo volný cop jsou praktické a elegantní možnosti pro každodenní nošení. Pro formální příležitosti je ideální zkombinovat vlny s polovičním vyčesáním nebo elegantním drdolem. Vrstvené střihy dodávají objem a pohyb, zatímco dlouhé rovné vlasy s rovnou ofinou působí sofistikovaně. Opletené účesy, jako je rybí cop nebo francouzský cop, jsou skvělým způsobem, jak dodat účesu texturu a originalitu. Klíčem je volba stylu, který zvýrazní vaše rysy a je snadno udržovatelný.

1.   Vrstvený a shromážděný svatební účes

Vsaďte na vodopád zvlněných kadeří. Tento extravagantní boční styl se hodí do společnosti, na večírky i jako účes na ples. Účes má fantastický vzhled. Stačí jej doplnit s jedinečnými a stylovými vlasy.

2.   Kouzelný rozvolněný drdol

Drdol nemusí být jen pečlivě uhlazený. Někdy je lepší rozvolněný účes plný nadýchané elegance. Vyzkoušejte tento dokonale zdánlivě nedokonalý účes, který zahrnuje zvlněné a stočené prameny vlasů sepnuté do volného, zvlněného, vysokého drdolu. Romantického vzhledu docílíte tím, že necháte dopředu volně splývat některé prameny.

3.   Rozvolněný cop s pletenou čelenkou

Váš účes z dlouhých vlasů může být trochu extravagantní a nadýchaný současně. Pohrajte si se svými vlasy. Vyzkoušejte pletenou čelenku ze dvou zapletených copánků doplněnou kaskádou rozvolněného ohonu plného zkadeřených vln.

4.   Jemné kaskádovité vlny

Pokud si necháte alespoň z části rozpuštěné své dlouhé vlasy, budete vypadat elegantně, žensky a romanticky. Vyzkoušejte kouzlo elegantně přehozené dlouhé ofiny formující obličej. Kombinujte ji s jemně sepnutými vlasy plné měkkých, lesklých vln. Bujné kadeře budou tvořit kaskádový vodopád.

5.   Strukturovaný drdol s ozdobou

Kudrnaté, strukturované drdoly jsou stále elegantní, nestárnoucí, nadčasové a žádané. Dají se doplnit živými květy i sponou. Každý pramen zvlněných vlasů při vrstvení zajistěte skrytými sponkami. Nakonec účet zpevněte lakem na vlasy.

7.   Elegantní, nízký drdol se zapleteným copem

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi krouceným a pleteným drdolem, spojte to nejlepší z obou účesů a propojte je. Vytvořte jedinečně elegantní nízký drdol na stranu a pak vytvořte francouzský cop na druhé straně, kterým omotáte drdol a upevníte. Výsledek je prostě dokonalý.

8.   Doplňte účes s čelenkou

Zajímavý účes pro dlouhé vlasy můžete doplnit i čelenkou. Pokud jsou vaše vlasy jemné a nepoddajné, čelenka je udrží na místě. Vyzkoušejte klasický, nízký drdol s elegantně propletenými, zkroucenými a zvlněnými vlasy. Doplňte jej elegantní čelenkou v libovolném designu. Tahle jednoduchá a dvojitá vypadá velmi elegantně. Pokud nemáte vlasy dlouhé, máme pro vás tipy na krátký účes.

Zdroj fota: therighthairstyles.com

Rate this post

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.