Uzrál čas k prodeji investičního zlata

Měli jste v minulosti dostatek potřebné odvahy a investovali své finanční prostředky do drahých kovů? Nebojte, určitě jste neprodělali, především zlato má svou konstantní hodnotu, která se časem pomalu, ale jistě zvyšuje. Jen si počkat na správnou dobu, kdy se vyplatí investiční zlato prodat. Ta podle odborníků z této oblasti přichází právě nyní, protože cena zlata šla hodně nahoru. Co za to může a jak a kde investiční zlato prodat? To vám prozradíme právě v tomto článku.

Oslabení české koruny

Je pravdou, že se cena zlata hodně měnila. V minulosti byla vcelku nízko, takže se vyplatil především jeho nákup. Nyní se situace rázně mění. Na vině je především oslabení tuzemské měny. Na vině jsou také vysoké ceny na burze. Zlato tak získává mnohem vyšší hodnotu, než tomu bylo na počátku letošního roku. Určitě tedy stojí za to zauvažovat nad jeho prodejem. Nejde o nic složitého

Jak na jednoduchý a rychlý prodej zlata

V první řadě je dobré si vzpomenout, kde jste investiční zlato nakupovali. Že se vám to nedaří? Nevadí, je možné, že daná společnost již dávno zanikla a na trhu s drahými byste ji hledali marně. Ideální je zvolit společnost Zlaté mince Numismatika mající pobočku v Obecním domě v Praze. Ta vykoupí jakékoli investiční zlato. Nejčastěji skupuje zlato nejznámějších rafinérií, jako jsou Agosi, Credit Suisse, Umicore, Sempsa, PAMP, Perth Mint a jiných.

Není nutné objednávat se předem

Vyrazit můžete do Obecního domu kdykoli v rámci otevírací doby bez předchozího objednání. Jen nesmíte mít zlato v hodnotě přesahující 25 000 korun. Pak je nutné dohoda předem. Prodej i výkup zlata se tady realizuje velmi rychle a své peníze v případě vašeho prodeje získáte ihned na ruku. Jinak je možné poslat zlato jako cennou zásilku, společnost má adresu také ve Vsetíně.

Rate this post

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.