Jednodílné nebo dvoudílné plavky? Jaké jsou IN?

Léto je za dveřmi a je nejvyšší čas podívat se, v jakém stavu jsou naše plavky. Možná je na čase pořídit si nové. Mohou být jednodílné i dvoudílné.

Nevíte, jak si vybrat z takového množství plavek, jaké je na trhu? Pomůžeme vám, jak se máte orientovat a jak se rozhodnout. Můžete se odhalit v dvoudílných bikinách, nebo vymodelovat svou ženskou linii v celkových plavkách. Do jednodílných plavek se můžete i tak trochu schovat. Oba typy plavek mají něco do sebe.

Jednodílné plavky

Plavky v celku se hodí hlavně do vnitřního bazénu a ke sportovním účelům. Vybírají si je spíš ženy plnější postavy, po porodu nebo ve starším věku. Ale to ještě vůbec neznamená, že by takové plavky nemohly být přitažlivě svůdné.

Výhody plavek v celku

Plavky v celku schovají faldy a bříško. Některé typy dokážou dokonale zpevnit a vytvarovat postavu a pozvednout ňadra. Volba správného vzoru a střihu nás dokáže dokonale zeštíhlit. Přidáním parea schováme celulitidu i větší boky a zadek. Získáme tak plážové šaty a můžeme vyrazit na drink. Celkové plavky nám nespadnou, když skočíme do vody. Jednodílné plavky jsou velmi elegantní a mohou být i velmi sexy.

Jaké mají celkové plavky nevýhody

Partie schované pod plavkami si neopálíte. Navíc jim trvá o dost déle, než na těle uschnou. Jejich výběr bude složitější. Když vám sednou na bocích a zadku, nemusí vám hned sedět i na prsou a naopak. Přesto si určitě vyberete.

Jak vybírat celkové plavky

Plavky na jedno rameno jsou rafinované a sexy. Upoutají pozornost k horní polovině těla a ocení je ženy s menším a pevným poprsím. Řasené plavky v celku jsou dvouvrstvé, dobře drží a tvarují postavu. Zakryjí nedostatky, tukové faldy, povadlou kůži, bříško po porodu nebo celulitidu. Plavky zavazované za krk se hodí ke každé postavě. Umí zeštíhlit, prodloužit krk, zvýraznit ramena a vytvořit svůdný žlábek mezi ňadry. Plavky s rovným dekoltem s vyztuženými košíčky a odepínacími ramínky dělají dojem korzetu. Hodí se pro ženy s pěknými rameny a pevnými ňadry.

Jednodílné plavky

Pokud si na to troufáte a chcete se opálit, zvolte bikiny. Na úzké boky zvolte pestrobarevný spodní díl plavek, na širší zase jednobarevný. Na menší ňadra zase vyztužené košíčky. Kalhotky mohou být bikinové, bokovky, s nohavičkou, kraťásky i odvážná tanga. Podprsenky vázané za krkem vytvářejí svůdný dekolt. Hodně vystřižené jednodílné plavky opticky postavu protáhnou a zúží. Dvoudílné tankiny schovají bříško. Monokiny postavu opticky zúží a zakryjí bříško.  

Rate this post

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.