expodum_cz_PR

Kupte si zahradní přístřešek a užijte si léto na několik způsobů

Stabilní zahradní přístřešek má řadu omezení. Někdo jej dokonce ani nemá. Vždyť vybudovat zastřešenou terasu není ničím levným. Pořiďte si mobilní přístřešek a využijte jej i jinde než na zahradě.

Pro někoho je léto zejména skvělý odpočinek. Ale na prudkém letním sluníčku na zahradě rodinného domu či chalupy dlouho nevydržíme. Nelíbí se vám třeba, že děti brzy utíkají domů a vymlouvají se na sluníčko? Postavte jim zahradní přístřešek v podobě mobilního stanu. Ten láká ke hře, ale též nám umožňuje rozložit se na zahradě s technikou a věcmi, kterým nesvědčí slunce ani nenadálý letní déšť. Když už děti chtějí trávit čas s mobilem v ruce a nijak jim to nejste schopni vymluvit, ať jej alespoň tráví venku na zahradě.

Mobilní přístřešek je skvělým parťákem rovněž na dovolenou

Jeho montáž a demontáž je extrémně snadná, takže si jej lze vzít do kempu i na pláž. Rozložíte jej za chviličku a obvykle k tomu nebudete potřebovat ani další pár rukou navíc. Říkáte, že máte auto plné k prasknutí a další stan by se vám již do auta rozhodně nevešel? Budete překvapeni, jak minimalistické požadavky na přepravní prostory mají nůžkové stany od MUTTON.

Chcete léto využít pro podnikání?

Zatímco někdo si léto užívá u moře či na horách, pro další je důležitou podnikatelskou sezónou v roce, kterou předčí snad pouze Vánoce. Léto je bohaté na různé řemeslné trhy. Takže zejména výrobci hand made produktů mají sezónu, kterou nelze promeškat. Nůžkové stany se hodí i v těchto případech. Nůžkový stan využijete jako prodejní stánek. Udělá z vás nezávislého prodejce, který si nemusí neustále pronajímat stánek či jiný podnikatelský prostor. Stan se však hodí i jako reklamní stánek. Střecha i boční panely stánku, pokud se je rozhodnete používat, se dají potisknout propagací vaší služby či zboží.

Rate this post

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.