O čem si psát s holkou, která se mi líbí?

Pokud jste získali telefonní číslo dívky, která se vám líbí, ale stydíte se jí zavolat, můžete jí napsat SMS zprávu. Naučte se flirtovat pomocí zpráv. Jak začít?

Buďte originální a vtipní

Snažte se dívce psát zprávy, které neodešle každý. Neposílejte jen smajlíky a běžné fráze, ale snažte se ji rozesmát, zaujmout a vzbudit zájem. Dejte jí najevo, že se o ni zajímáte, že jste všímaví a vtipní. Nevtipkujte však za každou cenu.

Položte jí otázku

Nakonec se jí na něco zeptejte, ať máte jistotu, že vám odpoví. Dívka bude vědět, že čekáte na odpověď. Vymyslete konkrétní, ale ne příliš osobní otázku. Jak se má, jak jí dopadla zkouška, koncert nebo akce, nebo co bude dělat o víkendu.

Pozor na gramatiku a pravopis

Dejte pozor na pravopis, gramatiku, velká i malá písmena a interpunkci. Snažte se tvořit gramaticky správné věty a psát bez chyb. Nemusíte používat středníky a závorky, ale SMS si před odesláním zkontrolujte. Nepište nikdy jen velkými písmeny.

Netlačte moc na pilu

Snažte se, ať nepůsobíte moc zoufale. Když se budete snažit až příliš, dívka to pozná a nenechá na sebe tlačit. Buďte sami sebou a na nic si nehrajte, protože se to časem stejně provalí. Uvolněte se, neposílejte dlouhé zprávy a buďte přirození.

Udržte si její pozornost

Buďte zajímaví, ukažte, že umíte vést rozhovor po telefonu i osobně. Najděte něco, co máte společného a oba vás to zajímá. Pište si o kapele, filmu, televizním seriálu nebo knížce. Zmiňte, co vás baví a že máte zajímavý život. Uděláte na dívku dojem.

Flirtujte spolu

Flirtujte a pište, ať vidí, že o ni máte opravdu zájem. Dejte jí dát najevo, že se vám líbí. Buďte hraví a neberte se příliš vážně. Můžete ji mírně škádlit a počkat, zda bude škádlit i ona vás. Dejte si ale pozor, abyste ji omylem neurazili.

Projevte zájem

Ukažte, že vám na ní záleží a vážíte si jejího názoru. Ptejte se, co si myslí o nějakém filmu či nové restauraci. Zjistěte, co má ráda a co ji baví. Vynechejte příliš osobní otázky. Ptejte se, co ráda dělá o víkendech a ve volném čase. Pamatujte si, co vám sdělila. Před zkouškou pošlete zprávu, že jí držíte pěsti a pak se ptejte, jak dopadla. Když projevíte zájem, dívky poznají, že se vám líbí.

Nepište až moc

Nezahlcujte ji zprávami, ať nepůsobíte zoufale a otravně. Rozhovor má plynout přirozeně. Nepište víc, než ona vám, nepište vždy první a neodepisujte hned. Pokud celý den neodepíše, ani vy nespěchejte. Chovejte se klidně, sebejistě a uvolněně.

Správné zakončení

Přestaňte psát ve správnou dobu, ať se nenudí. Pokud rozhovor vždy ukončuje ona, dejte si pauzu a počkejte, zda se ozve. Pokud odepisuje jedním slovem, má moc práce, nebo ji nebaví si psát a proto vyčkejte. Nakonec napište, že se těšíte, až si znovu popovídáte nebo napíšete. A ať si užije to, co se chystá dělat. Naznačte jí, že na ni budete myslet a popřejte jí dobré ráno nebo dobrou noc.

Pozvěte ji na rande

Pokud si máte co říct, pozvěte ji na rande. Napište jí, že se chystáte do baru, do restaurace, do kina nebo na koncert s přáteli a zeptejte se, zda se nechce připojit. Pokud si píšete dlouho a do detailů, můžete jí napsat, že chcete rozhovor dokončit osobně a zda by šla na kávu či na večeři. I když vás odmítne, není to konec světa.

Rate this post

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.