Jak nost elegantní košile

Jak nosit elegantní košile s casualovými stylizacemi?

Košile je kus oděvu, který skvěle funguje v kontextu vytváření elegantních stylizací. Ne vždy však chceme vypadat příliš formálně, zejména při méně náročných setkáních. Sladěním jednotlivých kusů oblečení se může elegantní košile stát základem elegantní casualové stylizace pro ženy. Navrhujeme, jak nosit stylovou košili každý den.

Casualový outfit s košilí – univerzální řešení

Abyste vypadali dobře, není vůbec nutné volit formální nebo slavnostní kousky šatníku. Stylovým příkladem mírně volnějšího outfitu je košile použitá v kombinaci s dalšími klasickými kousky oblečení. Kombinujte elegantní a ležérní styly, abyste dosáhli co nejkomplexnějšího, ale přitom nejvíce casualového looku. Květinové kompozice použité na košili budou dokonale ladit s odpovídajícími džínami v klasické barvě. Džínovina je velmi univerzálním řešením, která se hodí k většině typů dostupných dámských košil. Rovné džínové kalhoty se dobře hodí i k jednoduchým bavlněným košilím v bílé barvě. Obě se vyznačují jednoduchým střihem a rozmanitostí v podobě nabíraných rukávů. Úsporná casualová stylizace nevyžaduje příliš mnoho doplňků a příslušenství. Nejlépe bude vypadat v jednoduché kompozici bez zvýraznění vkusnými šperky. Tento look bude vypadat velmi přirozeně a nenuceně, takže je ideální pro méně náročné situace.

Dámské vzorované košile – jak doplnit casualový outfit?

Každodenní stylizace vypadá velmi dobře v kombinaci s neutrálními barvami oblečení. To však neznamená, že některé casualové stylizace nelze doplnit výraznějšími akcenty. Příkladem zajímavého kompletu je košile s květinovým vzorem, která se nosí s jednoduchými látkovými kalhotami. Mohou to být např. zelené kalhoty s viditelným okrajem. Vyplatí se dodržovat správné barevné schéma a zvolit barevně sladěnou obuv do kompletu. Zelené akcenty doplňují květinovou stylizaci, a proto je lze doporučit. Jiná trička se vzory, např. ta z viskózy, lze použít i s mírně volnějšími tepláky zavázanými v pase. Košile se pak zastrčí do kalhot a nezapomeňte rozepnout poslední knoflík nad krkem. 

Nápady a inspirace pro casualové dámské stylizace

Některým typům kalhot byste se však měli v casualových outfitech vyhnout. Nevybírejte si mimo jiné odřené, roztrhané a ležérnější kousky, které nemají klasický a jednoduchý charakter. Co si tedy vybrat? Oblečte si neutrální kalhoty s košilí, abyste získali kancelářský look, který nepůsobí přeplácaně. Hotové nápady na stylizace jsou k dispozici na webových stránkách renomovaného výrobce oblečení TATUUM – https://www.tatuum.com/cs/zena/obleceni/damske-kosile. Pokud hledáte další inspiraci pro oblečení, určitě najdete několik zajímavých návrhů pro lehký, ale elegantní každodenní look.

Rate this post

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.