Dámská řeč těla – jak poznám, že se jí líbím?

Řeč těla hodně napoví. Je tomu tak u mužů i u žen. Někteří muži jsou nesmělí a vůbec nevědí, jak mají poznat, že se ženě líbí. Jak dává žena mužům najevo, že se jí líbí? Kdy je pro vás ten správný prostor, abyste se mohli jako muži projevit? Naučte se ženskou řeč těla. Podle ní poznáte, že má žena o vás zájem a můžete se osmělit.

Sledujte oči

Oči často prozradí mnohem více než tisíc slov. Žena vám díky nim dá najevo své sympatie i nesympatie. Pokud ji muž zaujme, věnuje mu dlouhý pohled z očí do očí. Pak ale oči cudně sklopí, protože co svět světem stojí, muže totálně dostává zdánlivá ženská nevinnost. Další pohled přichází jakoby zpod řas. Pak vás žena stále po očku sleduje. Většinou přichází řada delších a opětovaných pohledů. Intenzivnější pohledy plné zájmu jsou jasným signálem. Na očním kontaktu opravdu hodně záleží.

Vnímejte úsměv

Hodně také prozradí ženské a velmi smyslné rty. Pokud má žena o muže zájem, věnuje mu sem tam letmý, něžný a tak trochu záhadný úsměv. Navíc se usmívá s rozzářenýma očima, což muži jasně signalizuje, že o něj daná žena projevila zájem. Jasným signálem jsou i lehce pootevřená ústa. Pro muže jsou totiž velmi rajcovní a svádějí k polibkům. Žena tak dává svými rty najevo chuť přiblížit se. Smyslný pohled s lehce pootevřenými rty dokáže vytvořit smyslné až erotické dusno.

Pohrává si s vlasy

Dalším jasným signálem je pohrávání si s vlasy, které prozrazuje, že se chce žena muži zalíbit a má o něj zájem. Vlasy si tedy upravuje právě kvůli němu. Rozhodí své dlouhé kadeře, aby se rozvlnily po zádech, nebo si je naplétá na prst. Pokud má žena kratší vlasy, občas si je letmo prohrábne. Podobně napoví ženám zase mužská řeč těla.

Kopíruje pohyby

Ženy také často kopírují stejné pohyby jako muž, který ji zaujme. Jsou letmé a zdánlivě nenápadné. Drží skleničku stejným způsobem a ve stejné výšce jako on, odhrne si vlasy z čela bezprostředně potom, co stejný pohyb udělá i muž, nebo třeba zaujme stejný postoj. Podvědomí tyto momenty zaznamená a jde o jasný signál, že se muž ženě líbí a jeví o něj zájem. Zrcadlením máte tendenci objekt zájmu zcela nevědomky napodobovat. Podobná gesta signalizují souznění a porozumění.  

Letmé dotyky

Pokud se žena ocitne vedle muže, většinou se jej jakoby náhodou a nedopatřením letmo dotkne. I v momentě, kdy se komunikace vyvíjí slibně, postupně nenápadně přidává bezděčné doteky. Občas vám dlaní přejede rukou po paži, jakoby nechtěně se jej dotkne hřbetem ruky nebo mu na vteřinu pod stolem přitiskne koleno k noze. Právě letmé doteky dávají muži najevo, že o něj žena stojí. Při flirtování letmé doteky vzbuzují důvěru, intimitu i chuť na sex. Jemný dotek na hřbetu ruky nebo přirozené pohlazení je totiž snadným testem, zda je zájem oboustranný.

5/5 - (1 vote)

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.