7 tipů na krátké účesy – Buďte šik!

Vlasy podtrhují naši image. I v krátkých vlasech můžete zazářit. Poradíme vám, jaké zvolit účesy pro krátké vlasy. Nechte se inspirovat a buďte šik!

Vlasy dělají člověka, proto si účesy užijte. Krásné vlasy se lépe udržují zdravé. Všechny účesy však nejsou univerzální, záleží na typu vlasů. Noste to, co vám sluší a podtrhuje vaši osobnost, ale nebojte se ani experimentovat. Zvolte si střih, o který dokážete snadno pečovat. S barvením se svěřte do rukou profesionálů v ověřeném kadeřnictví a nezapomínejte na kvalitní vlasovou kosmetiku a péči.

1.   Rovné, hladké a stylové

Elegantní stylový účes bude působit úžasně na hladkých a jemných vlasech, ať už jsou světlé nebo tmavé. Vynikne při denním nošení i pro zvláštní příležitosti, když pěkně upravíte prameny vlasů.

2.   Vrstvený účes

Tento účes vypadá výborně na melírovaných vlasech. Chcete-li získat tento střih s jedinečnou texturou, naučte se aplikovat některé stylingové produkty, po celé délce vlasů. Jde o lichotivý účes s rozevlátými konečky vlasů a sluší všem tvarům obličeje.

3.   Krátký účes lemující tvář

Mírně asymetrický účes lemující tvář bude opět populární. Skvělý účes pro krátké vlasy po stranách kopírující obličej upravíte pomocí vhodných stylingových produktů na vlasy. Je skvělou volbou pro blondýnky, brunetky i rudovlásky v každém věku.

4.   Krátký účes pro pevné a silné vlasy

Pokud máte kvalitní a silné vlasy, dejte jim jemné probarvení a lichotivý tvar. Při stylingu tohoto krátkého účesu nechte vyniknout další vrstvy a dejte účesu větší hloubku. Konečná podoba účesu se hodí prostě kamkoliv a vždy budete mít šmrnc.

5.   Krátký kudrnatý účes

Máte přirozeně vlnité vlasy? Vykašlete se jednou provždy na žehličku a přestaňte si ničit vlasy. Tento účes vypadá originálně a pevné kadeře vlasů zaujmou na první pohled. Konečný tvar vymodelujete pomocí prstů a účes bude okouzlující.

6.   Krátké mikádo

Krátké mikádo zabere opravdu vždycky. Pokud máte pocit, že se vám začínají projevovat první vrásky na čele a kolem očí, ostříhejte smyslnou ofinu a boční prameny nechte olemovat tvář. Vyniknou vám oči a lesk vašich kadeří.

7.   Super krátký střih

Pokud si troufnete na super krátký střih, zaujmete s ním na první pohled. Je úplně jedno, zda na sobě budete mít džíny nebo večerní róbu. Vynikne vám obličej i krásné rty a oči. Visací náušnice podtrhnou váš osobitý styl.

Zdroj: Pinterest.cz

Rate this post

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.