relaxační křesla

Luxusní relaxační křesla jsou stvořená pro odpočinek

Relaxační křeslo, to je sen. Odpočinete si v něm po náročném dni a budete se cítit jako znovuzrození. Vybrali jsme pro vás čtyři zástupce relaxačních křesel, které si jistě zamilujete. Jaké se vám líbí nejvíce?

Relaxační křeslo Spa

Relaxační křeslo Spa působí moderním dojmem a skvěle doplní jakoukoliv sedací soupravu z naší nabídky. Pohodlné posezení s knížkou nebo při sledování filmu vám zajistí polohování zad a podnožníku. Skvělou vychytávkou jsou dva elektrické motorky, které vám křeslo bez námahy nastaví do té správné pozice. Tento model křesla nabízíme v šesti velikostech, aby přesně vyhovoval typu vaší postavy. Samozřejmostí je velká nabídka potahových materiálů, ať již luxusních kůží nebo látek.

Relaxační křeslo SPA

Relaxační křeslo Cuba

Relaxační křeslo Cuba je provedené v jednoduchých a čistých liniích. Nemá područky a díky tomu působí velmi jemným dojmem. S jeho jednoduchým polohováním a nastavením opěrky vám pomohou dva zabudované motorky. Toto křeslo vyrábíme v luxusní broušené nubukové kůži, v broušené kůži L60 nebo v klasické pigmentované kůži. Pokud chcete opravdový luxus, vyberte si broušenou nubukovou kůži. Jedná se o naprostou špičku na trhu. Je prodyšná, příjemná na dotek a díky patině bude vypadat dlouhá léta jako nová. 

Relaxační křeslo Cuba

Designové křeslo Peggy

Relaxační křeslo Peggy od holandského výrobce vás na první pohled upoutá svou elegancí. Jeho jednoduchý a nadčasový design doplňuje chromová podnož ve tvaru kříže. Konstrukce tak působí velmi vzdušně. Díky svým úzkým područkám se křesílko dokonale hodí i do menších prostor. Pokud toužíte po obzválštnění, využijte kontrastního prošití.

Relaxační křeslo Peggy

Designové křeslo Brutus

Relaxační křeslo Brutus je moderní doplněk v jednoduchém a industriálním stylu od holandského výrobce. Kombinace kovu a luxusní broušené kůže dělá z tohoto křesílka výjimečným prvkem v interiéru. Je velmi oblíbené jako solitér k sedací soupravě nebo jako designové křeslo do pracoven. Pokud si chcete odpočinek užít naplno, doporučujeme vám vybrat si některý z našich taburetů. 

Relaxační křeslo Brutus

Celou nabídku relaxačních křesel najdete na webu Bytcentrum.com. Vyberte si, které je vašemu srdci nejblíže.

Rate this post

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.