Péče o pleť

PURE DISTRICT PERPETUUM je první sérum se samoomlazujícím účinkem

Sérum je navrženo tak, aby dodávalo pleti specifické účinné látky. Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství různých druhů sér, přičemž některá jsou na hydrataci, jiná na rozjasnění pleti, ostatní zas proti vráskám.

Sérum se obvykle aplikuje před použitím hydratačního krému, protože napomáhá účinnější hydrataci. Molekuly pronikají do pokožky a hloubkově ji hydratují. Pokud byste hledali anti-age sérum, sáhněte po přípravku PERPETUUM od značky PURE DISTRICT s mnoha významnými složkami, které bojují proti vráskám. PERPETUUM je na českém trhu první bio sérum se samoomlazujícím účinkem.

Klinicky ověřené látky

Složení je opravdu pestré a dominující je jednoznačně trojkombinace extraktu z listu čajovníku čínského, zázvoru a fermentovaných laktobacilů. Právě uvedené látky mají samoomlazující účinky.

Dále za zmínku stojí kyselina polyglutamová, jejímž úkolem je nejen hydratovat, ale zároveň hydrataci uzamykat v pleti. Omlazující sérum má v sobě speciálně zmenšenou molekulu kyseliny hyaluronové, která se lépe vstřebává a dokonale vypíná pokožku. Zapomenout nesmíme ani na hexapeptid 7 chránící před UV zářením a hexapeptid 12 stimulující produkci elastinu.

PERPETUUM obsahuje ještě i skvalan neucpávající póry, SILK POWDER znásobující účinek všech výše uvedených složek a kamelii japonskou.

Kde PERPETUUM koupit?

Pokud chcete vyzkoušet PERPETUUM, potom se podívejte na nabídku značky PURE DISTRICT přímo na stránkách. Sáhnout můžete samozřejmě po samoomlazujícím séru, ale v sortimentu jsou i další perly jako reparační krémy, přípravky na hubnutí a detox, krémy na pigmentové skvrny či třpytivé oleje na tělo.

Pečujte o svou pleť, protože si to zaslouží. Výrazně totiž zpomalíte proces stárnutí. Vaše pleť bude pevná a pružná.

Rate this post

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.