metrostavdevelopmen_cz_PR_rezidencni

Prohlédněte si nabídku bytů v novém rezidenčním projektu na Praze 3

Toužíte po novém bydlení, ale v běžných inzerátech nenacházíte nic zajímavého? V takovém případě je na čase podívat se na nabídku nových nemovitostí, které jsou součástí developerských projektů. Z pestré nabídky si jistě vyberete, ale kvůli velkému zájmu se vyplatí příliš dlouho neotálet. V článku najdete více informací o nových bytech na Praze 3 blízko Žižkova od developera Metrostav Development.

Novostavby Na Vackově poblíž Žižkova

Bydlení v příjemné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a snadnou dostupní do centra města je v Praze velmi žádané a populární. Mezi zajímavé lokality rozhodně patří Praha 3. Konkrétně Na Vackově poblíž Žizkova se nyní připravuje projekt rezidenčního bydlení novostavby Praha, který bude zahrnovat hned 11 bytových domů. Ty mají nabídnout příležitosti pro bydlení ve více než 270 různě velkých a dispozičně řešených bytech.

Rezidenční projekt s nabídkou 272 bytů

V dnešní době, kdy je o bydlení v populárních lokalitách takový zájem, představují nové byty Praha opravdu lukrativní zboží. Není se tak čemu divit, že jsou developerské projekty v Praze velmi rychle rezervované a prodané. Nové byty Praha 3 nabídnou 272 bytů a dva ateliéry. Dispozice jsou od menších 1+kk až po 5+kk pro pohodlné bydlení rodin s dětmi. V blízkém sousedství se nachází příjemný park Židovské pece, kam je možné chodit na procházky a trávit zde volný čas.

Plánované dokončení a orientační datum pro nastěhování

Nové byty Žižkov jsou aktuálně v realizaci. Aktuálně již stojí velká část hrubé stavby. Kolaudace má proběhnout v polovině roku 2022 a nastěhování by tak mělo být možné ke konci stejného roku. Prodej jednotlivých bytů běží již od poloviny roku 2020, takže nabídka je již o něco ztenčená. I tak je však stále z čeho vybírat, ale opravdu není radno příliš dlouho čekat.

Rate this post

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.