Smoothie

Oslaďte si život bez výčitek

Dbáte na zdravý životní styl, avšak stále nestíháte? Večer padnete unaveni do postele a ráno začíná koloběh starostí znovu. I když se nepřejídáte, přibíráte na váze. Proč? Protože zřejmě nedodržujete pravidelný rytmus stravování. Váš organismus si při jednorázovém příjmu za celý den o vás začne dělat starosti. Zapne červenou kontrolku a zahájí režim přežití. A ukládá jídlo do zásoby, které přeměňuje pozvolna na tuk. Jenže takhle si zdravý životní styl asi nepředstavujete? Vneste do svého života změnu a jezte vícekrát denně. Začněte alespoň tím, že budete snídat či pravidelně svačit.

Nestíháte si připravit snídani nebo svačinu?

Pak vás můžeme ubezpečit, že to přece není vůbec žádný problém. Sáhněte po hotové svačince Smoothie s ženšenem Kombe. Ale pozor! Nejedná se o žádný chemický polotovar, nýbrž o český produkt, jehož výroba splňuje nejpřísnější legislativní podmínky a certifikace. Veškeré suroviny, ze kterých je smoothie vyráběno, je bez geneticky modifikovaných organismů. Zároveň bez pesticidů, aromat a nežádoucích těžkých kovů. Tím pádem do vašeho zdravého lifestylu zapadne přímo ukázkově! Speciální kapsičku pro dospělé ocení i vegetariáni a vegani, jelikož neobsahuje ani laktózu.

Proč je Kombe Smoothie tak oblíbené?

Smutýčko plné vitamínů a minerálů máte totiž vždy po ruce. Žádné ovoce v zásobě ani mixér nepotřebujete, nemyjete nádobí, šetříte elektřinu i vodu… A navíc povzbuzujete své zdraví. Kombu Smoothie totiž obsahuje samé lahůdky, především životadárný ženšen, jež je chuťově vyladěný s netradičním ovocem, jako jsou mango, pomeranč, ananas a mandarinka. Takováto chuť se prostě neomrzí. Zejména, když není kalorické, ani není uměle doslazováno. Je použita přírodní sladká chuť vyzrálého jižního ovoce. Věřte, že chutná dokonale! Produkt Kombe Smoothie můžete objednávat již nyní, a to na e-shopu Kombe.cz nebo na e-shopu PureDistrict.cz

Rate this post

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.