dámský batoh

Kabelka nebo batoh? 10 důvodů, proč si je vybíráme, nosíme je a milujeme.

Stále máte dilema, zda zvolit batůžek nebo kabelku a nevíte čemu dát přednost? Pro mnoho žen je to velké dilema. Každé příruční zavazadlo má totiž své přednosti. 

Do šatníku každé mladé dívky či dospělé ženy patří obojí. Kvalitní kabelka i stylový dámský batoh. Každé se totiž hodí k jiné příležitosti. Vždy se však přirozeně více přikláníme k jedné či druhé variantě. V průzkumech je výsledek velmi těsný a kabelky vedou nad batohy jen o minimální procenta. Dnešní styl je totiž více o pohodlí a komfortu, které batůžky přináší. Batoh má navíc i zdravotní aspekt. K čemu se přikláníte vy? Pokud stále váháte, naše důvody, proč je nosit, vám napoví.

5 důvodů, proč zvolit batoh 

  1. Nosit batoh je zdravější – zátěž je rovnoměrně rozložená na obě ramena, nekřivíme si páteř a neničíme si tak záda.
  2. Volné ruce jsou k nezaplacení – volné ruce jsou k nezaplacení, ať už jedete přeplněnou MHD, nesete nákup, jíte za chůze, vedete děti, nebo nosíte brýle, které se občas zamlží. 
  3. Je skladný a víc unesete – zatím co zátěž na jednom rameni vyvolává pocit tíhy a bolesti, na zádech je každé kilo poloviční.
  4. Má všestranné využití – podle velikosti, stylu a vzhledu můžete mít batoh do práce i do školy, na výlet, do fitka i na schůzku. Záleží jen na vaší fantazii a sladění tohoto módního kousku k aktuálnímu outfitu.
  5. Stylový a mladistvý vzhled je zaručený – s batohem na zádech budete působit mladistvějším dojmem a originálním doplňkem podtrhnete osobitý styl.

5 důvodů, proč zvolit kabelku

  1. Je elegantní – s kabelkou budete elegantní i v džínech a tričku, v šatech ve společnosti budete vždy za dámu. Se správnou kabelkou oživíte každý outfit.
  2. K některým příležitostem je nepostradatelná – na ples či na divadelní premiéru by to bez správné kabelky prostě nešlo. 
  3. Velký výběr pro každou příležitost – česká žena v průměru běžně střídá 7 kabelek, v jejím šatníku najdete sportovnější, elegantní i luxusní kožené kabelky, vhodné pro různé příležitosti.
  4. Zaujmete muže – muže přitahuje ženská smyslnost a elegance, navíc vše nosí po kapsách, rádi si dávají věci k nám do kabelky a ocení, když máme u sebe žvýkačky, papírové kapesníky či deštník, který nad vámi hrdě ponesou. 
  5. Podtrhne osobitý styl – květy a motýli pro romantické typy, rudá pro temperamentní ženy, minimalistický vzhled pro ženy vyznávající čisté linie, s kapsami pro prakticky založené ženy, svěží barvy pro veselé optimistky a luxusní kožená kabelka pro elegantní dámy. Kabelka prostě mluví za vás. 

Jste jako zrozená pro batoh nebo kabelku? 

Pokud jste se našly alespoň ve třech bodech z pěti, výběr je zcela jasný. Do šatníku ale doporučujeme doplnit obojí. I když každý den vyrážíte s batůžkem na zádech, protože jste již dávno objevily jeho přednosti, alespoň jednu malou a elegantní kabelku do společnosti si určitě pořiďte. Oživí váš outfit a podtrhne vaši osobnost.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *