5_tipů_na_dárky_olsakovi_PR

5 tipů na oblečení, které potěší děti pod stromečkem

Děti se na Vánoce těší zejména kvůli vysněným hračkám, které konečně po týdnech očekávání objeví pod stromečkem. Rodiče zase vidí Vánoce jako příležitost pořídit i nějaké praktické dárky a třeba i doplnit chybějící kousky v šatníku. Jak tyto dvě protichůdné představy spojit? Máme pro vás 5 tipů na oblečení, které pod stromečkem potěší i děti.

Nápadité pyžamo

Jedním takovým dárkem může být krásné pyžamo. Chlapecké pyžamo můžete pořídit s Tlapkovou patrolou, hasičem Samem nebo motivem spidermana. Dívčí pyžamo může být z heboučkého materiálu nebo s postavičkami z Ledového království. Dětem tak zajistíte radost před každým usínáním a zároveň doplníte chybějící kousek.

Šaty pro holčičky

Hezké šaty nebo nová tylové sukénka jsou kousky, které dívky určitě vynosí a zároveň jim udělají pod stromečkem radost. Zkuste nenápadně zjistit, co se dceři líbí a podle toho pak nakupujte. Vybírejte oblíbené barvy, materiály a zkuste se oprostit od toho, co se líbí vám.

Ale pozor. Nejen dívky se rády hezky oblékají. I spousta chlapců ocení svetr s vánočním sobem, košili s obrázkem nebo tepláky se zajímavým vzorem.

Gumáky se vzorem

Každé dítě by mělo mít kvalitní gumáky do deštivých dní. Holínky jsou navíc mezi dětmi velmi oblíbeným kouskem, protože je s nimi spojeno spoustu řádění v kalužích či třeba v potoce. Když navíc vyberete nějaký hezký design, oblíbenou barvu nebo vzor, máte určitě o potěšení postaráno. A dost možná hned přes Vánoce gumáky taky využijete.

Tričko s oblíbeným motivem

Ať už je to tričko s dlouhým či krátkým rukávem vhodné na zimu nebo léto, pokud bude s oblíbenou pohádkovou postavou, zajímavým obrázkem nebo jakkoliv výjimečně ozdobené, dětem udělá radost a nebudou mít pocit, že dostaly jen praktický dárek. Výběr je dnes velmi široký a nebude problém splnit jakékoliv přání.

Rate this post

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.