Luxusni hodinky pro zenu

Hodinky, nebo mobilní telefon? Samozřejmě, že hodinky!

Hodinky jako dárek pro ženu? Skvělý nápad! A na základě jakých parametrů vybrat ty pravé? Poradíme vám.
Není snad více univerzální dárek, než jsou hodinky. Potěší muže i ženy. I tak je ale na místě držet se při výběru několika základních pravidel, s nimiž vás v následujícím článku rádi seznámíme.

Hodinky versus šperk

V první řadě zjistěte, jestli obdarovaná hodinky vůbec nosí. Spousta lidí je dnes ani nepotřebuje. Čas jim zkrátka ukazuje mobilní telefon. Což je samozřejmě škoda, protože správně zvolené hodinky se mohou stát vkusným módním doplňkem. Obzvláště dámské hodinky pak mohou plně nahradit šperk. Mohou být symbolem luxusu a elegance. Ty poseté diamanty tedy určitě.

Dámské hodinky Rado Centrix R30527172
Dámské hodinky Rado Centrix R30527172

Nadčasové a tradiční

Pokud obdarovaná hodinky nosí, vysledujte, k jakým tak činí příležitostem. Z těch pak odvodíte požadovaný styl hodinek. Na trhu najdete jak nadčasové a tradiční kousky, tak i velmi odolné hodinky sportovní. Speciální kategorií jsou pak tzv. chytré hodinky, které je možné spárovat s mobilním telefonem. A pozor, spousta dam ráda nosí i pánské hodinky.

Klasické, luxusní a sportovní

Zatímco pro každodenní nošení jsou vhodné tzv. klasické hodinky, slavnostní příležitosti si žádají luxusní modely a volnočasové aktivity hodinky sportovní. Při výběru mějte na paměti jedno. Design hodinek by měl odpovídat osobnosti ženy i jejímu stylu.

Dámské luxusní hodinky Swarovski Crystalline Glam 5452462
Dámské luxusní hodinky Swarovski Crystalline Glam 5452462

Řemínek a barva ciferníku

Podceňovat byste neměli ani řemínek hodinek. Ten může být tradiční kožený, luxusní kovový, ale třeba i sportovní silikonový. Praktické jsou modely umožňující snadnou výměnu řemínku za jiný. Důležitá je ale i správně zvolená barva ciferníku. Uvědomte si, že černý dobře neladí se světlým oblečením a obráceně. Bílý ciferník se špatně kombinuje s tmavým outfitem.

Jakou značku?

Renomovaná značka bývá symbolem kvality. Sázkou na jistotu jsou značky Longines, Frederique Constant, Raymond Weil, Gucci, Chopard, Tissot, Rado, Swarovski či Maurice Lacroix. Věřte, že jakákoliv z těchto značek bude trefou do černého.

Dámské hodinky Raymond Weil Toccata 5960-ST-80001
Dámské hodinky Raymond Weil Toccata 5960-ST-80001

Zdroj obrázků: beny.cz

Rate this post

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.