Americká hypotéka

Americká hypotéka pro podnikatele je způsob, jak rozjet podnikání

V současné době je poměrně těžké rozjet podnikání, zejména pokud nemáte vlastní kapitál. Spousta poskytovatelů úvěrů navíc vyžaduje alespoň jedno daňové přiznání. V případě, že potřebujete nějaké peněžní prostředky hned na začátek, vhodnou volbou pro financování je americká hypotéka, na kterou se zaměříme v následujících řádcích.

Pod názvem americká hypotéka pro podnikatele se skrývá neúčelový úvěr se zástavou nemovitosti, aby i bankovní instituce měla nějakou záruku, že budete úvěr splácet. U klasického hypotečního úvěru se musí poskytnuté finance použít výhradně na bydlení, ale v tom je americká alternativa odlišná. Výhodně tedy můžete financovat rozvoj jakéhokoliv byznysu.

Výhody americké hypotéky

V první řadě vás nadchne bezúčelovost, kdy čerpané peněžní prostředky můžete použít opravdu na cokoliv. Zaplatíte z nich počáteční skladové zásoby, pořídíte zařízení do výrobní haly a podobně. Splatnost hypotéky je 20 let, což je mnohem delší doba než u klasických úvěrů. Splácení se rozloží na delší dobu, a tím pádem jsou měsíční splátky nižší.

Banka je ochotna zapůjčit vám až 70 % hodnoty zastavované nemovitosti. Jestli má nemovitost hodnotí 10 milionů, obdržíte od banky 7 milionů.

Dále je nezbytné zmínit, že ve srovnání s klasickým podnikatelským úvěrem má americká hypotéka lepší úrokovou sazbu.

Kde požádat o americkou hypotéku?

Otázkou tedy zůstává, na jakého poskytovatele se v tomto odvětví obrátit. Existuje spousta bank s různými podmínkami, ovšem mnohem lepší je obrátit se na nějakou finanční skupinu, jež vám dokáže vyjednat lepší podmínky. Přesně takovým odborníkem je AMJ. Přímo na stránkách této společnosti je i kalkulačka pro srovnání hypotéky. Uděláte si reálnou představu o tom, jaká částka vám bude poskytnuta a jakou splátku budete platit.

Rate this post

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.