Rekvalifikační kurz

Začátek nové kariéry vám zajistí akreditovaný rekvalifikační kurz v Ostravě

Pokud vám stávající zaměstnání nevyhovuje, ať už svou náplní, nebo mzdou, je nejvyšší čas na změnu. Vzhledem k tomu, že v určitých odvětvích je vyžadována nějaká kvalifikace, poohlédněte se po vhodném rekvalifikačním kurzu, který vám otevře bránu do další životní etapy.

Většinou se školy zaměřují na teorii, a potom absolventi v praxi pokulhávají. Rekvalifikační kurz je však ideální příležitost, jak si prohloubit i praktické dovednosti, ať už se jedná o účetnictví, či personalistiku. Stejně tak rekvalifikační kurzy představují způsob, jak snížit nezaměstnanost.

Pro začátečníky, ale i pokročilé

Rekvalifikační kurzy, které zdarma poskytuje i úřad práce, jsou způsob, jak si rozšířit, obnovit a prohloubit dosavadní znalosti i dovednosti. Nicméně nemusíte být pokročilý v dané oblasti, protože některé kurzy jsou koncipovány i pro naprosté začátečníky. Pokud se jedná o akreditovaný kurz, po jeho absolvování obdržíte osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností, respektive osvědčení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu.

Současná nabídka kurzů je opravdu rozmanitá a přijdou si na své jak příznivci personalistiky, tak i lidé, již se zajímají o online marketing, případně i mzdové účetnictví. Uplatněte se na trhu práce v odvětví, které ve vás vzbuzuje zájem. Velice důležité je, aby vás zaměstnání bavilo.

Kdo nabízí rekvalifikační kurzy v Ostravě?

Pokud hledáte společnost, která má ve své nabídce rekvalifikační kurzy v Ostravě, obraťte se na společnost Orange Academy s.r.o., jež má však i pobočky po celé České republice. U některých kurzů je vyžadováno i určité vzdělání, například v případě odborných daňových kurzů je nezbytná maturitní zkouška. Ověřte si tedy, co je od vás požadováno před tím, než se na kurz přihlásíte.

Rate this post

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.