zlate_mince_cz_PR

Nejlepší dárek k letošním Vánocům je investiční zlato

Zlato a stříbro – drahé kovy, které mají pod našimi vánočními stromky každoročně rezervované místo. Pokud jste již dali v předchozích letech šperků jako dárků až až, pořád se nemusíte tohoto skvělého nápadu na dárek vzdávat. Pouze k němu přistupte jinak.

Drahé kovy coby dárek – jak na to?

Místo do zlatnictví zajděte letos zlaté a stříbrné dárky nakoupit do prodejny s investičním zlatem a numismatikou. V Praze takovou najdete v pražském Obecním domě, avšak ideální formou nákupu je přes e-shop. Nebojte se, e-shop Zlate-mince.cz posílá pojištěnou zásilkou, vše samozřejmě s certifikátem pravosti i ryzosti. Takto lze nakoupit investiční zlato, které je dnes velkým hitem i jako dárek. Též však zlaté a stříbrné památeční mince s různými motivy přímo vhodnými pro různé příležitosti. Takže coby dárky se hodí nejen pod vánoční stromeček. Výhodou podobných dárkových mincí je, že mají nápad a současně vlastně věnujete něco, co má možnost obdarovaný prodat za cenu zlatého kovu. Bývají to též oblíbené dárky pro muže, takže díky nim vyřešíte největší oříšek při výběru dárků: čím obdarovat pánskou část svých blízkých.

Mince jsou dárek s myšlenkou

Numismatické mince, či spíše památeční mince a medaile z drahých kovů, řeší situaci, když toužíme věnovat dárek ke konkrétní příležitosti ev. události, ale současně chceme, aby měl hodnotu. Tu samozřejmě má i šperk či umělecké sklo, ale to jsou věci, které se neprodávají. Památeční mince dáváme i z toho důvodu, že je lze časem zpeněžit. Takto můžeme přilepšit rodičům na stáří zlatou mincí k výročí svatby. Svému synovi či dceři dát zas zlatou minci s titulem, jakmile dostudují a chceme jim dát peníze pro start do života. Ano, i titul bývá na mincích vyražen.

Univerzální dárek – mince se jménem

Velice univerzálním dárkem pro mnoho příležitostí bývají například znamení zvěrokruhu. Další pak jsou mince, které mají na sobě jména. Ty se dají pořídit se všemi jmény z českého i slovenského kalendáře a na každé je toto jméno i v dalších tradičních jazycích. To dělá tuto minci univerzálním dárkem nejen pro svátek, ale i pro mnoho dalších příležitostí – od dárku do kolébky, ke křtu, jako business dárek i k Vánocům.

Rate this post

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.