spa_cz_frantiskovy_lazne

Kde si užijete zasloužený odpočinek po neustálé práci? Víkendový pobyt v lázních vás okouzlí

Wellness pobyty jsou v současné době číslem jedna při volbě krátkých dovolených pro jednotlivce, rodiny i páry. Není se čemu divit, protože se nejedná o nic náročného ani drahého, přičemž se dočkáte opravdu pěkné regenerace. Jaké hotely byste měli navštívit?

Super odpočinek za málo peněz

Již dávno neplatí, že lázně jsou záležitostí pouze pro majetnější jedince a vyžadují minimálně několikatýdenní ubytování. Hitem posledních let jsou totiž prodloužené víkendy v těchto zařízeních, které lze pořídit velmi levně. Výběr je obrovský, a tak máte opravdu pestrou škálu možností pro pořádný lázeňský pobyt.

Známou a oblíbenou klasikou jsou přirozeně Františkovy Lázně. Ty jsou jako stvořené pro léčebné klidnější činnosti se spoustou pasivního odpočinku. Navštívit toto místo lze již na pouhé tři dny, přičemž nejsou problémem ani delší lázeňské pobyty. Chcete-li si poprvé vyzkoušet ověřený wellness, určitě je tato volba tou správnou pro vás.

Nekonečno možností

Pro milovníky výletů a malebné přírody jsou tu zase lázně Harrachov. Ty poskytují ideální kombinaci aktivního relaxu přes den, zatímco večer si užijete plnou péči s mnoha procedurami. Jejich okolí je přímo nabité vyhlídkami a krásnými cestami, které si nesmíte nechat ujít.

Naším posledním tipem jsou lázně Jáchymov. Ty poskytnou balíčky pro romantický pobyt, užitou rodinnou dovolenou, ale i ozdravné kůry pro seniory. Na své si zde přijde vážně každý jedinec.

Ohromný výběr nejrůznějších wellness hotelů najdete na stránkách spa.cz. Tam se budete těšit z velké nabídky balíčků služeb, nekonečného moře možností a zároveň na nich zařídíte i případnou rezervaci. Dopřejte si zasloužený relax a vsaďte na pořádnou péči ve specializovaných zařízeních.

Rate this post

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.